I ri Engjelli i hakmarrjes Shiko më të madhe

Engjelli i hakmarrjes

Sidney Sheldon A-008814

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e këtij libri ka në qendër një komplot ndërkombëtar djallëzor, që nis nga Salla Ovale e Shtëpisë së Bardhë dhe zhvillohet përgjatë rrugëve përvëluese të Buenos Ajresit, në atmosferën e rafinuar të Parisit dhe Romës, deri në hijet e errëta të mjediseve të Bukureshtit.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366375

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E bllokuar në rrjetën e padukshme dhe vdekjeprurëse të këtij komploti është Meri Eshli, një studiuese e re, e bukur, eksperte për politikat e vendeve të Europës Lindore që, befas, nga profesore në një universitet të Kansasit emërohet ambasadore në një vend përtej Perdes së Hekurt.

Kjo grua do ta ndryshojë në mënyrë vendimtare rrjedhën e ngjarjeve botërore - nëse jeton, sepse, ende pa e marrë detyrën, Meri dënohet me vdekje nga armiq të fuqishëm dhe misteriozë, duke përfshirë Engjëllin, një vrasës profesionist që nuk ka dështuar kurrë në misionet e tij vrasëse.

E vetme në një vend të huaj, Meri gjendet pranë dy burrave dinamikë dhe simpatikë që e joshin me talentet e tyre të spikatura: ndihmësi i saj enigmatik, diplomat karriere, dhe një mjek i akredituar në ambasadën franceze.

Por ajo shpejt e kupton se njëri prej tyre po përpiqet ta vrasë. Por cili nga të dy?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe352
ISBN9789928366375
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPandi Skaka
RomanSagë&Histori