Ku shkoi ajo Shiko më të madhe

Ku shkoi ajo

Gayle Forman BUE163

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të jepej sërish mundësia për dashurinë e parë do ta pranoje ?

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Personazhet dhe romanca e këtij libri do të zgjojnë interesin e lexuesve, saqë ata do të largohen nga realiteti e do të përqafojnë menjëherë botën e fantazisë. Fansat e novelës së parë të jashtëzakonshme nuk do të rreshtin së lexuari, vazhdimin e saj. School Library Journal ; "Forman vazhdon librin e saj bestseller me një histori që përcjell po ato emocione, në mos të fuqishme, duke e vendosur ngjarjen tre vite më pas dhe këtë rradhë ajo nuk do të rrëfehet nga Mia, por nga ish i dashuri i saj, Adam." Publishers Weekly

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe251
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani