Blendi Fevziu

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 7 nga 7 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok

  Në studio flasin ndërsa në libër mbetet e shkruar dëshmia e 50 protagonistëve të Opinion-it, të sjella me mjeshtrinë dhe shkathtësinë e gazetarit të njohur Blendi Fevziu. Ata janë personazhe me peshë në jetën e Shqipërisë, por janë edhe personalitete të huaja, të cilët flasin pa dorashka. Këto intervista janë pika referimi edhe për brezat e ardhshëm dhe...

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok

  "Hiri i Vullkanit", rrefen per nje histori dashurie e cila rizgjohet fare papritur pas 20 vitesh. Në faqet e tij lexuesi gjen gjithashtu episode që flasin për realitetin shqiptar në vitet 1990, por edhe në ditët e sotme. Mes librave të botuar ky eshte libri i tretë, sa i takon letersise artistike nga Blendi Fevziu.

  700 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok

  Një libër me përmbledhje intervistash të emisionit OpinionMe:- Ismail Kadare- Mbretëresha Geraldinë- Ramiz Alia- Sali Berisha- Fatos Nano- Edi Rama- Jusuf Vrioni- Alfred Moisiu- Atë Zef Pllumi- Abaz Ermenji- Dritëro Agolli- Liri Belishova- Fadil Hoxha- Hashim Thaçi- Ilir Meta- Leka Zogu- Rexhep Qosja- Azem Hajdari- Sabri Godo- Hana Këlcyra- Pjetër...

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok
  I ri

  Ky libër nuk është thjesht një udhërrëfyes turistik, pasi qyteti ka plot gjëra për të treguar dhe për të zbuluar: legjendat dhe historitë, figurat e shquara të shkuara dhe të sotme, e plot vende e thesare të trashëgimisë sonë, aq tërheqëse për ju..

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok

  Nje libër me përjetime personale i tre muajve më të rëndësishëm të historisë së Shqipërisënë fund të shekullit XX. Këto tre muaj prodhuan klasën politike që drejton emde Shqipërinë.

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  900 Lekë Në stok

  Ky është libri i vitit 2016 i gazetarit të njohur Blendi Fevziu, një libër që lexuesi i jep vetë kuptimin. Kësaj radhe vjen një tjetër anë e spikatur, madje më e mira, e këtij autori: Një libër me ese që përshkruan sallonet e pushtetit, shumë afër tij..

  900 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Gazetari dhe analisti i njohur Blendi Fevziu vjen me një libër të ri para lexuesit, i cili ka një dimension autobiografik. Libri rrok ngjarje, personazhe dhe realitetin e Tiranes.

  1 000 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 7 nga 7 libra