Kapiten Brekushi dhe sulmi i zonjave aliene Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 3 dhe sulmi i zonjave aliene

Dav Pilkey A-003342

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria e Kapiten Brekushit po i cmend lexuesit e vegjel. Deri me tani ka shenuar mbi 100 milione kopje te shitura ne mbare boten. Tani vjen edhe per lexuesit tane vellimi i trete i kesaj serie fantastike. Mos e humbisni vogelushe! Do te shkriheni duke qeshuar teksa shfletoni faqet e ketij libri.

Më shumë detaje

54 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003669

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Xhorxhi dhe Haroldi i kane luajtur nje a dy rrengje pothuajse kujdo ne shkollen fillore Xherom Horvic.

Kur shakaja e tyre me e fundit ben qe zonjat inatcore te mensens te largohen nga puna, zoti Krap merr ne pune nje trashe zevendesuesesh te pazakonta qe rastis tu ngjaje shume alieneve.

A do te mundet kaloresi pelerinekuq, Kapiten Brekushi te shpetoje perseri situaten? Apo ato zonjat aliene te menses do ta hane ate vete per dreke?

Per kete dhe shume te tjera, ju ftojme te na ndiqni ne vellimin e trete te serise se Kapiten Brekushit.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe145
ISBN9789928003669
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Longare