Kapiten Brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 2 dhe sulmi i tualeteve folese

Dav Pilkey BOT0306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Xhorxhi dhe Haroldi janë fëmijë të dëgjueshëm...

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003133

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa herë që ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

Duket se kanë filluar përsëri ato çapkënllëqet e tyre të vjetra! Në fillim, prishën kuvendin e shpikjeve të shkollës me një sërë rrengjesh prej të marrësh.

Pastaj, krijuan pa dashje një ushtri prej tualetesh folëse të liga e të egra, të cilat u munduan të pushtonin botën. Kush do t’i ndalë ato tualete mishngrënëse?

Duket si një detyrë për kapiten Brekushin!  

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe140
ISBN9789928003133
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore