Cmim i reduktuar! Qeni njeri dhe kotelja e vogel Shiko më të madhe

Qeni njeri dhe kotelja e vogel

Dav Pilkey A-007656

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A e kishte gjetur Qeni - njeri ndihmësin Perrr - fekt?

154 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004628

770 Lekë

-23%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe255
ISBN9789928004628
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
Përmasat145 x 215 x 20 mm
PërkthyesiAnila Duka