I ri Qeni njeri Shiko më të madhe

Qeni njeri

Dav Pilkey BOT0307

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bëhuni gati për Aksion...

... Suspansë...

... Romancë...

... dhe të Qeshura!

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002624

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

“Është libri më i bukur që është shkruar për ndonjë polic me kokë qeni” — Stërgjyshja e Xhorxhit

“Qenka fantastik!” — Gjyshi i Haroldit

“Kam urryer çdo faqe!” — Zoti Krup

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe240
ISBN9789928002624
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x20.5 cm
PërkthyesiAnila Duka