Kapiten Brekushi 5 dhe zemerimi i zonjes se lige Ribell Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 5 dhe zemerimi i zonjes se lige Ribell

Dav Pilkey A-003573

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria vazhdon me një sukses të jashtëzakonshëm. Kësaj radhe Xhorxhi dhe Haroldi përballen me një përbindëshe: Zonjën Brekëtërheqëse. Ccfarë ndodh me dy djemtë shakaxhinj dhe aventurat me rrobotët e tmerrshëm?!? Kapiten Brekushi po kthehet në një rekord global, me mbi 100 milionë kopje të shitura deri më tani në të gjithë botën.

Më shumë detaje

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003782

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kësaj here Xhorxhi dhe Haroldi ia kanë dalë mbanë vërtet... Kanë krijuar NJË PËRBINDËSHE! Ajo është më e shpejtë, më e zgjuar dhe më e ligë nga gjithçka që ka parë bota deri më tani: është Zonja Brekëtërheqëse!

Me ndihmën e robotëve të saj të tmerrshëm dhe modelit të llahtarshëm të flokëve ajo do t’i futë një tërheqje të fortë brekësh kujtdo që i del përpara, ndër ta edhe Kapiten Brekushit.

A do të arrijë Zonja Brekëtërheqëse të shpallë fundin e heronjve tanë? Duhet të lexoni librin që ta mësoni. Dhe ndërkohë... hapni sytë!

“Imagjinata është më e rëndësishme nga dija.”

- Albert Ajnshtajn

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe172
ISBN9789928003782
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore