I ri Qeni njeri i zgjidhur Shiko më të madhe

Qeni njeri i zgjidhur

Dav Pilkey BOT0308

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në një kohë errësire dhe dëshpërimi kur dolën ca zuzarë të rinj të çuditshëm... Vetëm një polic me kokë qeni mund t'i bënte ballë Shko dhe kapi!!!

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët224
ISBN9789928002792

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Thanë për librin:

“Të shkul gazit dhe origjinal.”

— School Library Journal

“Një kënaqësi e shfrenuar pa cak.”

— Booklist

“Lexuesit (e çdo moshe) do të gajasen nga fillimi në fund.”

— Publishers Weekly

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët224
ISBN9789928002792
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x20.5 cm
PërkthyesiAnila Duka