Mire se erdhet ne fortesen e koprracise - Stilton 14 Shiko më të madhe

Mire se erdhet ne fortesen e koprracise - Stilton 14

Jeronim Stilton PE0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

892 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 06 9

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                     

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 06 9
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç