Stilton 20 (Me dhimbset gezofi mua) Shiko më të madhe

Me dhimbset gezofi mua - Stilton 20

Jeronim Stilton PE0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 19 8

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                  

Të dhëna

Faqe128
ISBN978 9928 200 19 8
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani