Cmim i reduktuar! Piratët e Malezisë Shiko më të madhe

Piratet e Malezise

Emilio Salgari BOM0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tigri ngrihet përsëri. Sandokan dhe Janez janë kthyer, për të luftuar ndaj padrejtësive dhe armiqve të vjetër. Tremal-Naik vazhdon me fatkeqësitë, kësaj radhe është burgosur padrejtësisht; gjuetari i madh është dëbuar nga India dhe është dënuar përjetë në një koloni. Duke e ditur që mjeshtri i tij është i pafajshëm, Kamamuri harton një plan për ta shpëtuar në mundësinë e parë që mund t’i jepet. Për ta ndihmuar, Sandokan dhe Janez duhet t’i udhëheqin luftëtarët e tyre kundër forcave të James Brooke.

205 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992752564

490 Lekë

-30%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe326
ISBN9789992752564
Titulli origjinalOmsca - 1
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiGuri Shyti