I ri BLACKPINK grupi nr. 1 i vajzave ne K-pop Shiko më të madhe

BLACKPINK grupi nr. 1 i vajzave ne K-pop

Adrian Besley MUZ0121

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

BLACKPINK - vajzat më guximtare dhe më elegante. Ky libër është udhëzuesi më gjithëpërfshirës për grupin e vajzave që po e përpin botën sa hap e mbyll sytë.

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361370

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Njihuni me Jisoo-n, Jennie-n, Rosé-n dhe Lisa-n, katër zonjusha jashtëzakonisht të talentuara, të cilat këndojnë, kërcejnë, repojnë dhe duken të mrekullueshme teksa e bëjnë këtë - ndaj tani për tani janë një nga grupet më të njohura të muzikës pop. Mësoni më shumë për ditët e tyre si trainees, për debutimin dhe për misionin e tyre të papërfunduar për zotërimin e botës, si dhe për historitë e karakterin e secilës prej tyre, në këtë guidë të përditësuar tërësisht, e domosdoshme për çdo Blink.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe212
ISBN9789928361370
Titulli origjinalBLACKPINK
RedaktoriKlodiana Biraku
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea Metani