Ceshtja e pakicave kombetare dhe Shqiperia Shiko më të madhe

Ceshtja e pakicave kombetare dhe Shqiperia

Luan Omari BD0256

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Punimi i prof. Luan Omarit Çështja e pakicave kombëtare dhe Shqipëria, për nga përmasat, problematika e përgjithshme që ngërthen, si dhe nga këndvështrimi juridik, përfaqëson një ndër studimet më të plota dhe më kompetente në literaturën juridike shqiptare.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994303656

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmbajtja e thellë, e pasur me ide e probleme madhore, e analizuar dhe gjykuar me rigorozitet shkencor, sikurse edhe forma e paraqitjes, me mënyrën e qartë të përshkrimit, me stilin e zhdërvjellët dhe tepër tërheqës, e bën librin shumë të vlefshëm dhe të dobishëm. Prof. dr. Ksenofon Krisafi

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe280
ISBN9789994303656
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë