I ri Aventurat e Kapiten Brekushit Shiko më të madhe

Aventurat e Kapiten Brekushit

Dav Pilkey BOT0292

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shkrimtari i shumëpëlqyer dhe ilustruesi fitues i Medaljes Caldecott, Dav Pilkey, u jep lexuesve të vegjël një aventurë të mrekullueshme me këtë libër jashtëzakonisht zbavitës, plot veprim dhe që lexohet me lehtësi. Me vizatimet e bukura në çdo faqe, Aventurat e Kapiten Brekushit është një libër i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për lexuesit më të rritur. Dhe librat e tjerë humoristikë bestseller të Dav-it do t'i bëjnë me siguri edhe lexuesit më shpërfillës të qeshin për orë të tëra.

21 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët128
ISBN9789928003096

600 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët128
ISBN9789928003096
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13 x 20.5
PërkthyesiNikolla Langore