I ri Stilton 45 Nje pirat ne internet Shiko më të madhe

Stilton 45 Nje pirat ne internet

Jeronim Stilton PE0580

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dikush ka vjedhur identitetin tim në internet dhe hiqet sikur është Jeronim Stiltoni... Prandaj dhe kam marrë vagonë të tërë sendesh të blera online me kartën time të kreditit? Ciuuut! Këtu duhet një Dok. Mikesha ime, eksperte kompjuterësh!

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN 9789928371683

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe117
ISBN 9789928371683
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani