I ri Liberthi im i pare i Numrave Shiko më të madhe

Liberthi im i pare i Numrave

Tania De Brito A-005194

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është një seri libërthash edukativë për vogëlushë, me shenjëza treguese, që përbëhet nga 4 tituj: “Libërthi im i parë i formave”, “Libërthi im i parë i ngjyrave”, “Libërthi im i parë i numrave” dhe “Libërthi im i parë i të kundërtave”. Karakteristikë e kësaj serie, përveç ilustrimeve të thjeshta e shumë të bukura, është formati aq i përshtatshëm, tërheqës dhe elegant, që çdo fëmijë mund të mbajë në dorë e ta shfletojë vetë.

890 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287427

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe10
ISBN9789928287427
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë