I ri Cmim i reduktuar! Liberthi im i pare i formave Shiko më të madhe

Liberthi im i pare i formave

Tania De Brito A-005196

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është një seri libërthash edukativë për vogëlushë, me shenjëza treguese, që përbëhet nga 4 tituj: “Libërthi im i parë i formave”, “Libërthi im i parë i ngjyrave”, “Libërthi im i parë i numrave” dhe “Libërthi im i parë i të kundërtave”. Karakteristikë e kësaj serie, përveç ilustrimeve të thjeshta e shumë të bukura, është formati aq i përshtatshëm, tërheqës dhe elegant, që çdo fëmijë mund të mbajë në dorë e ta shfletojë vetë.

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287410

230 Lekë

-8%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe10
ISBN9789928287410
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë