I ri Ariu i bardhë i ëndrrave. Aurora dhe fustani shumëngjyrësh Shiko më të madhe

Ariu i bardhe i endrrave. Aurora dhe fustani shumengjyresh

Denada Toçe BAO0462

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në librin e dytë të serisë “Ariu i Bardhë i Ëndrrave”, do të gjeni dashurinë dhe pasionin e një vajze të vogël, e cila me këmbënguljen e saj, shndërrohet në balerinën që kaq shumë e kishte dëshiruar... Rrugëtimin për të shkuar deri atje, e gjeni në këtë përrallë, me ilustrime autentike, bashkëkohore dhe mbresëlënëse, për fëmijët dhe prindërit gjithashtu. Sikurse dhe në librin e parë, udhëtimi nëpër ëndrra, me përrallën dhe ilustrimet, ndihmon fëmijët në zhvillimin e motivacionit, imagjinatës dhe besimit...

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928258014

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Njihuni me Aurorën dhe pasionin e saj për baletin. Aq e përkushtuar është në prova Aurora saqë ajo u kujtua që nuk kishte fustan vetëm një natë përpara shfaqjes së madhe... U shtri e dëshpëruar në gjumë, por Ariu i Bardhë i Ëndrrave ...

Lundroni edhe ju bashkë me Aurorën në ëndrrat, dëshirat dhe pasionet e saj.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe28
ISBN9789928258014
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë