I ri Numrat – numero dhe zbavitu – Dritan Shiko më të madhe

Numrat – numero dhe zbavitu – Dritan

Grup autorësh A-008692

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të shkruash numrat dhe të numërosh nëpërmjet ushtrimeve dhe lojërave njëra më zbavitëse se tjetra!

37 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377005

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe32
ISBN9789928377005
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë