I ri Format dhe ngjyrat me pufet Shiko më të madhe

Format dhe ngjyrat me pufet

Grup autorësh A-008688

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Meso te njohesh format dhe ngjyrat permes ushtrimeve dhe lojerave argetuese

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377012

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe32
ISBN9789928377012
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë