Hirushja dhe perralla te tjera Shiko më të madhe

Hirushja dhe perralla te tjera

Grup autorësh A-007300

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu gjenden disa nga përrallat më të bukura të të gjitha kohërave. Tituj të njohur, si "Hirushja”, janë përralla mbi vlerat që kanë ende rëndësi për ne sot, si familja dhe besnikëria, miqësia dhe kuraja, të shkuarit mirë në shoqëri dhe realizimi i ëndrrave. Në këtë libër do të gjeni përralla që tashmë janë të preferuara, si dhe të tjera që do t'i lexoni për herë të parë, por e sigurt që do të bëhen, gjithashtu, të preferuarat tuaja.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184894

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Këtu gjenden disa nga përrallat më të bukura të të gjitha kohërave. Tituj të njohur, si "Hirushja”, janë përralla mbi vlerat që kanë ende rëndësi për ne sot, si familja dhe besnikëria, miqësia dhe kuraja, të shkuarit mirë në shoqëri dhe realizimi i ëndrrave. Në këtë libër do të gjeni përralla që tashmë janë të preferuara, si dhe të tjera që do t'i lexoni për herë të parë, por e sigurt që do të bëhen, gjithashtu, të preferuarat tuaja.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe237
ISBN9789928184894
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë