Gjurma tnji ditari te djegun Shiko më të madhe

Gjurma tnji ditari te djegun

Lazër Radi A-000079

Libër i ri

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN978992828007X

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lazër Radi, nji ideolog të cilit i mungoi aq shumë Kosova, Prizreni, së fundmi po i kthehet Itakës së tij me nji testament letrar e artistik, me shkrime publicistike e eseistike, me prozën autobiografike e dokumentare, si trilogjia e jetës – Prizreni (“Mjegullnaja e nji kohe të largët), trilogjia e jetës – Shkodra (“Gjurmat t’ni ditari të djegun”), Trilogjia e jetës – Roma (“ Vorbulla t’jetës universitare”), “Një verë me Migjenin” (kujtimet dhe shënime), “Ministri i hekurt, Mirash Ivanaj”, si dhe librin e përkthyer “Sekreti i Anglisë” i Leo Ferrero-s.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe490
ISBN978992828007X
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë