Cmim i reduktuar! Çufo në shtëpinë e çudirave Shiko më të madhe

Çufo në shtëpinë e çudirave

Gaqo Bushaka BCA006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.

90 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët204
ISBN9789992733381

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët204
ISBN9789992733381
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë