BOOKAROO STATIONERY TOOL BELT GRAY Shiko më të madhe

Bookaroo Stationery Tool Belt Gray

BLM0510

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rripi me material lëkure elastike, krijuar për të kapur dhe mbajtur informacionet tuaja më të rëndësishme. Pasi keni grumbulluar të gjitha informacionet ne nje vend, keni hapësira horizontalisht për të vendosur të gjtiha aksesorët: stilolaps, laps, gomë, gërshërë, highligher të nevojitura për ju. Për artistë të rinj, studentë, profesionistë, hobistë ose thjesht njerëz shumë të organizuar!

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393411015

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rripi me material lëkure elastike, krijuar për të kapur dhe mbajtur informacionet tuaja më të rëndësishme. Pasi keni grumbulluar të gjitha informacionet ne nje vend, keni hapësira horizontalisht për të vendosur të gjtiha aksesorët: stilolaps, laps, gomë, gërshërë, highligher të nevojitura për ju. Për artistë të rinj, studentë, profesionistë, hobistë ose thjesht njerëz shumë të organizuar!

Të dhëna

ISBN5035393411015