I ri Adibas Shiko më të madhe

Adibas

A-005396

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Adibas është një satirë tragjike që e vë gishtin mbi plagën e falsifikimit masiv të brandeve të njohura të seksit dhe masakrës që i bëhet konsumatorit vendas. Një roman lufte, pa luftë, i vendosur në sfondin e një mashtrimi të madh dhe degradimit të individit.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062673

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lufta në Gjeorgji po shkon drejt fundit, por ende avionet luftarëkë rusë fluturojnë mbi qiell dhe disa bomba, që bien rrallë, nuk shkaktojnë dëme të mëdha. Shakoja, një gazetar i njohur, cinik, është duke vëzguar masakrën dhe degradimin e reklamave të filmave të njohur në botë sesi po sundojnë në tregun kaotik të Gjeorgjisë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe176
ISBN9789928062673
Titulli origjinalAdibas
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
RomanSagë&Histori