Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Më mençur, më shpejt, më mirë Shiko më të madhe

Më mençur, më shpejt, më mirë

Charles Duhigg BZ0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

3 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

1 400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalPema - Buzuku
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri