Qyteti Magjepsur Shiko më të madhe

Qyteti Magjepsur

Ransom Riggs PE0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi i dytë i romanit "Sekreti shtëpisë në ishull. Qyteti i magjepsur i tërheq lexuesit në një botë të pasur imagjinare të telepatisë dhe ndërthurjes së rrathëve të kohës, me personazhe me aftësi të jashtëzakonshme, trajtëndryshuese, me fantazma, qenie të mbinatyrshme e kafshë që flasin.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 34 1

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe354
ISBN978 9928 200 34 1
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani