Antologji poetike per kuajt Shiko më të madhe

Antologji poetike per kuajt

Roland Zisi NA0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Antologji poetike për kuajt" nuk është një antologji poetike e thjeshtë apo një përmbledhje e rëndomtë e disa vjershave, e ndërtuar për të kënaqur kritere dhe arsye tematologjike. Kjo antologji është një prej dëshmive letrare e artistike të programit human e estetik të autorit që nis në fillim të viteve 1960 dhe që vijon deri në ditët e sotme.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 76 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe139
ISBN978 9928 109 76 7
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë