Cmim i reduktuar! Set Yjet dhe kostelacionet + “Alienologjia” Shiko më të madhe

Vetëm online

Set Yjet dhe kostelacionet + “Alienologjia”

IDE0143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Planetari për të studiuar yjet dhe kostelacionet dhe Libri Alienologjia për të zbuluar nëse jemi realisht të vetmit në univers.

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Planetari për të studiuar yjet dhe kostelacionet dhe Libri Alienologjia për të zbuluar nëse jemi realisht të vetmit në univers.

Një planetar fantastik i pajisur me dritë elektrike në brendësi të tij për të ndricuar kupën qiellore dhe për të studiuar kostelacionet.

Argëtohu duke bashkuar copëzat e puzzelit rrethor me pamjen e qiellit dhe kostelacioneve ku do të mund të zbulosh hap pas hapi figurat mitologjike të yjësive më të rëndësishme.

Libri Alienologjia ka 30 faqe interaktive 3D te mbushura me ilustrime dhe shpjegime kurioze mbi jashtëtokësorët si vizitorë nga kozmosi apo banues të hershëm të tij.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)