Maksi dhe dhembi i qumeshtit Shiko më të madhe

Maksi dhe dhembi i qumeshtit

BAO0059

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të qenë një superpërbindësh i vërtetë, duhet të keni dhëmbë që ju kanë rënë.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354589

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa keq që Maksi ka vetëm një dhëmb, që është duke i rënë. Dhëmbi nuk bie që nuk bie... Nuk ndihmojnë as këshillat e Feliksit dhe as takimi me dentisten. Kështu, Maksi vendos të presë, kur papritur... fiu! Në vend të dhëmbit, mbetet një gropë!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe24
ISBN9789292354589
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç