Album poetik Shiko më të madhe

Album poetik

Namik Mane A-004386

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

''Album poetik'', një përmbledhje e poezive të poetit Namik Mane të shkruar në një periudhë të gjatë kohe. libri ndahet me gjashtë cikle dhe shoqërohet me një[ parathenie nga Shefki Hysa.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2M Printing
Fletët150
ISBN9789928253408

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët150
ISBN9789928253408
RedaktoriMuje Bucpapaj
V. Bot2019
VendodhjaDurres
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë