Shkodra ne 12 yje Shiko më të madhe

Shkodra ne 12 yje

Farida Ramadani FAR0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim i veçantë është një guidë në 5000 vargje për bukuritë dhe vlerat njerëzore dhe natyrore që ka qyteti i Shkodrës. Kjo është një guidë e letrarizuar, në vargje që nis me Kështjellën e Rozafës, emblemën e qytetit që e bëri të njohur në të gjithë botën, me liqenin e Shkodrës, monumentet, ndërtesat, rrugët, dhe deri tek personalitetet. Ky libër ka diçka që nuk e kanë të tjerët, prandaj ju ftojmë ta zbuloni, sidomos shkodranët....

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët274
ISBN978995167348

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët274
ISBN978995167348
RedaktoriKolec Traboini
V. Bot2016
VendodhjaPrizren
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë