Picirruku dhe karlsoni Shiko më të madhe

Picirruku dhe karlsoni

Astrid Lindgren LOG0072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është një rrëfim me përmbajtje të jashtëzakonshme për shkurtabiqin Karlson dhe shokun e tij, Picirukun.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989904626

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe142
ISBN9789989904626
V. Bot2002
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup