Cmim i reduktuar! Psikologjia e Suksesit 2 Shiko më të madhe

Psikologjia e Suksesit 2

Dale Carnegie A-006333

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si t'i harroni brengat dhe të gjeni kënaqësi në jetë.

Libri i dytë ka formën e një raporti dinamik, të përmbledhur mirë dhe të dokumentuar, për atë se si të ballafaqohemi në situata konfliktuale, por edhe si të dominojmë në rastet e shumta, çka është edhe një parashikim i çdo shoqërie.

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs & Artini

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Autori, asnjëherë nuk e lë anash këtë aspekt të raporteve, duke pasur parasysh se vijuesit e kurseve të tij gjithnjë kanë qenë njerëz afaristë apo të cilët kanë dashur të bëhen të tillë, kështu që largimi i brengave me qëllim të arritjes së suksesit paraqet një element të rëndësishëm të çdo loje shoqërore.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe288
Titulli origjinalElta Bs & Artini
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiBajram Elshani