Keshilla e kthetertule xanxamjaut - Stilton 16 Shiko më të madhe

Keshilla e kthetertule xanxamjaut - Stilton 16

Jeronim Stilton PE0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 27 4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                      

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 27 4
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç