Dashuria eshte si djathi, - Stilton 15 Shiko më të madhe

Dashuria eshte si djathi, - Stilton 15

Jeronim Stilton PE0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 07 6

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                 

Të dhëna

ISBN978 9928 175 07 6
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër