I ri Cmim i reduktuar! Gruaja sekrete Shiko më të madhe

Gruaja sekrete

Gill Paul A-003657

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman mbresëlënës nga Gill Paul. “Gruaja sekrete”, një roman mbresëlënës dhe i shkruar shumë bukur, kapërcen pa mundim shekujt teksa e kaluara shkrihet me të tashmen në një histori të paharrueshme dashurie, humbjeje dhe ripërtëritjeje.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Fletët426
ISBN9789928216724

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një dukeshë e madhe ruse dhe një gazetare angleze. Të lidhura nga misteret më të mëdha të kësaj bote...

1914

Rusia është në zgrip të humnerës dhe familja Romanov përballet me një të ardhme të pasigurt. Dukesha e madhe Tatiana ka rënë në dashuri me një oficer të kavalerisë, Dimitrin, por ngjarjet marrin një rrjedhë të papritur, e cila do të vërë në rrezik marrëdhënien dhe jetën e tyre.

2016

Pas një ngjarjeje tronditëse, Kiti Fisher vendos të largohet nga Londra dhe të gjejë strehë në shtëpizën e stërgjyshit të saj në Amerikë. Atje, në brigjet e liqenit Akanabi, ajo gjen një medaljon që do ta shpjerë drejt zbulimit të një sekreti familjar të fshehur prej vitesh...

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët426
ISBN9789928216724
Titulli origjinalThe secret wife
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanMister&Thriller