I ri E 15-ta çështje Shiko më të madhe

E 15-ta ceshtje

James Patterson & Maxine Paetro LG0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria e Klubit të Vrasësve të Grave vazhdon me historitë e dedektives Lindsay Boxer. Por, kësaj radhe veç aventurave të saja për zbulimin e krimit, ngjarjet vijnë edhe me jetën e saj private. Në një hotel ndodhin katër vrasje të shkëputura në dukje nga njëra tjetra. Lindsay-t do ti duhet të zbulojë autorët por kjo gjë i kushton shumë dedektives tonë.

Më shumë detaje

505 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192486

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dedektivja Lindsay Boxer ka gjithçka që mund të dëshirojë. Martesa dhe vajza e saj i kanë dhënë një jetë të përsosur ndërsa zbulimi i krimeve në Departamentin e Policisë në San Francisko është duke shkuar mirë. Por, gjithçka mund të ndryshojë në një çast.

Lindsay është thirrur në një vendkrimi në Hotel Four Seasons. Ka një njeri të vdekur në një nga dhomat, i qëlluar në një distancë të afërt. Autori i krimit është paraqitur në hotel me një emër të rremë dhe detyra kryesore e dedektives është që të zbulojnë se kush është autori i vrasjes.

Edhe në dhomën tjetër të hotelit befas janë gjetur të vdekur edhe dy viktima të tjera: burrë e grua. Ata janë të rrethuar nga pajisje vëzhgimi të teknologjisë së lartë. A mund të kishin spiunuar njeriun e vdekur tani në dhomën pranë tyre?

Dhe në një tavolinë pranë sallës së shërbimeve është trupi i vdekur i një vajze. Vrasjet janë të lidhura me njëra – tjetrën dhe janë ekzekutuar nga vrasës profesionistë. Por cili është motivi që fshihet pas gjithë kësaj? Lindsay do të duhet të rrezikojë gjithçka që ajo ka për të zbuluar këto krime.

Të dhëna

Faqe302
ISBN9789928192486
RedaktoriXhevdet Shehu
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGenc Shehu
RomanMister&Thriller