I ri Vajza e presidentit – PARAPAGUAJE Shiko më të madhe

Vajza e presidentit

Bill Klinton, James Patterson A-000835

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vjen me ne fund vellimi i dyte i serise se presidentit amerikan Bill Klinton dhe James Patterson, Presidenti eshte zhdukur. Shtepia botuese Argeta LMG eshte ne hapat e fundit te pergatitjes. Permes platformes me te madhe online te librit shqip, 

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303691

1 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vajza e Presidentit, thriller i ri i shkruar falë bashkëpunimit te ish-presidentit Bill Klinton dhe romancierit James Patterson, është hedhur në qarkullim në muajin qershor në SHBA dhe brenda pak javësh vjen edhe në gjuhën shqipe përmes Argeta LMG. Ky roman është bestseller #1 në listën e NY Times dhe në Amazon, është një nga 3 librat më të shitur në kategorinë e trillerave.

Lexuesit prisnin që libri i fundit i Presidentit Bill Clinton dhe James Patterson, të ishte një vazhdim i trillerit të tyre të vitit 2018, "Presidenti është zhdukur". Por nuk është kështu dhe libri bazohet në një komplot të pavarur.

Ashtu si libri i mëparshëm, ky roman largohet nga modeli i njohur i Patterson me kapituj 2-3 faqesh: kapitujt janë pak më të gjatë dhe i gjithë libri është ndryshe nga mënyra tipike e shkrimit të James Patterson.

Një i çmendur rrëmben vajzën adoleshente të Keating, Melanie - duke e kthyer frikën më të thellë të çdo prindi në një çështje të sigurisë kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ndërsa bota shikon në kohë reale, Keating fillon një mision special të një personi që teston pikat e tij të forta: si një udhëheqës, një luftëtar dhe një baba.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928303691
Titulli origjinalThe daughter of president
RedaktoriErion Kristo
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa, Mirela Prifti