I ri 16-ta joshja Shiko më të madhe

16-ta joshja

James Patterson & Maxine Paetro LG0113

Libër i ri

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192776

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Klubi i vrasësve të grave vjen me një vëllim të ri për lexuesin shqiptar: Çfarë ndodh me protagonisten tonë në polici dhe rrjedha misterioze e ngjarjeve.

Të dhëna

Faqe275
ISBN9789928192776
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleida Kalemi
RomanMister&Thriller