Djalli dhe zonjusha Prym Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Djalli dhe zonjusha Prym

Paulo Coelho A-008529

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo qenie njerëzore është në sfidë midis së Mirës dhe së Keqes mdhe, njëkohësisht, forcës që ndien brenda vetes: aftësinë për të zgjedhur në çdo çast të jetës rrugën për të rimarrë veten.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789992714697

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe222
ISBN9789992714697
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiNonda Varfi