Mjekesia dhe biologjia e lashtesise Shiko më të madhe

Mjekesia dhe biologjia e lashtesise

Charles Singer A-007686

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

NATYRA NJERËZORE NUK ËSHTË GJË TJETËR VEÇSE NJË PARALELE E NATYRËS UNIVERSALE DHE MJESHTËRITË E NJERIUT NUK JANË GJË TJETËR VEÇSE NJË IMITIM A PASQYRIM I MJESHTËRIVE NATYRORE, OSE I FUNKSIONEVE TRUPORE. SHPIRTI. NJË PËRZIERJE UJI DHE ZJARRI, TRETET GJATË FOSHNJËRISË DHE PLE QËRISË, POR ZMADHOHET GJATË KOHËS KUR NJERIU ËSHTË I RRITUR. KËTU HASIM ATË DOKTRINË TË VETME, JO PA MARRË NË KONSIDERATË RRJEDHËN E MENDIMIT BIOLOGJIK TË MËVONSHËM QË LIDHET ME FAKTIN SE TË GJITHA PJESËT E TRUPIT FORMOHEN NJËKOHËSISHT NË FETUS.

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe127
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç