Cmim i reduktuar! Bebushi erdhi në shtëpi Shiko më të madhe

Bebushi erdhi në shtëpi

BAO0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lindja e një fëmije mbetet një ngjarje e madhe për çdo familje.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët36
ISBN9789989108648

495 Lekë

-10%

550 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër përshkruan etapat e para dhe përvojat e reja të një vogëlushi ose vogëlusheje përgjatë ardhjes dhe rritjes së bebes në shtëpinë e tij/e saj. Libri synon, gjithashtu, të tregojë se çndodh ndërsa bebja rritet dhe nis të zbulojë botën përreth. Në fund të librit do të gjeni dhe disa vargje argëtuese për të vegjlit, si dhe një udhëzim për të rriturit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN9789989108648
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç