I ri Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta Shiko më të madhe

Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta

Liz Pichon BAT0114

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është me të vërtetë ftohtë jashtë dhe ne të gjithë shpresojmë se do të bjerë borë. Po! Derek dhe unë mund të bëjmë një këndes prej bore dhe të luajmë me topa bore (shiko, Delia!). Gjyshja Mavis ka filluar të më thurë një triko leshi të re për dimër, por gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet…

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët232
ISBN9789928219541

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët232
ISBN9789928219541
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzi