Justifikime te shkelqyera Shiko më të madhe

Vetëm online

Justifikime te shkelqyera

Liz Pichon BAT0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk do shkoj në shkollë për dy javë të tëra - YEAH! Unë mund të harroj gjithcka për mësimet (dhe gjërat irrituese si Marcus Meldrew) dhe të përqëndrohem në gjëra të mira si për shembull: Shpikja e mënyrave të reja për të mërzitur motrën time Delia

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116970

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Fragment nga libri Sulmi i qenit ndaj Tomit... Të nderuar z. dhe znj. Gejts, Sinqerisht shpresoj që Tomi tashmë e ka marrë veten nga dëmtimi i qenit të tërbuar që e sulmoi atë ditën e fundit të semestrit, ndërsa ai ishte duke ardhur për në shkollë. Ishte fat i madh që kishte me vete fletoren e detyrave të shtëpisë për t'u mbrojtur. Jam SHUMË i lumtur që ishte vetëm detyra e shtëpisë që u kafshua dhe jo Tomi. Bashkëngjitur është një kopje tjetër e DETYRËS SË SHTËPISË - të shkruajë përmbledhjen e një filmi/ libri ose emisioni televiziv - që Tomi ta përfundojë gjatë pushimeve. Të shpresojmë që nuk do të ketë më bisha të INATOSURA gati për t'iu vërsulur në të ardhmen! Shumë faleminderit për ndihmesën tuaj. Urimet më të mira, Mësuesi kujdestar i klasës së 5F

Të dhëna

Faqe346
ISBN9789928116970
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia