I ri Tom Gejts 10 Aftesi super te mira (pothuajse) Shiko më të madhe

Tom Gejts 10 Aftesi super te mira (pothuajse)

Liz Pichon A-003900

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kujdes! Tomi, Delia dhe e gjithë familja Gejts po shkojnë me pushime. Si do të arrijë Tomi ta mbajë veten të zënë përgjatë pushimeve në kampin më të mërzitshëm që keni parë ndonjëherë? Duke vizatuar natyrisht! Një histori e re emocionuese qe pret me padurim te vizatoni edhe ju pushimet tuaja!

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286505

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe250
ISBN9789928286505
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia