I ri Tom Gejts 11 – Rregulli i qenve zombi Shiko më të madhe

Tom Gejts 11 – Rregulli i qenve zombi

Liz Pichon A-004616

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria e Tom Gejtsit vazhdon serish per lexuesit e vegjel. Ne gjuhen shqipe vjen libri i 11-te, ndersa per lexuesit jashte vendi vazhdon bestselleri absolut nderkombetar me serine e 13-te dhe te 14-te.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928126290

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ja dhe plani im i SHKËLQYER për ta bërë grupin QENTË-ZOMBI më të MIRIN NË TË GJITHË BOTËN! Sa e vështirë mund të jetë? (Shumë.)

Tani do të :

  1. Shkruaj më shumë këngë.(Jo për mësuesit.)
  2. Do të bëj një video SPEKTAKOLARE. (Shumë e thjeshtë.)
  3. Fle pak. (Është e vështirë kur ZHURMAT të lenë pa gjumë.)
  4. Bezdis Delian. (Nuk ka të bëjë fare me QENTËZOMBI por është një KËNAQËSI më vete.)

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe240
ISBN9789928126290
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia