Tom Gejts 3 - Gjithçka është e mrekullueshme Shiko më të madhe

Tom Gejts 3 - Gjithcka eshte e mrekullueshme

Liz Pichon BAT0161

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116987

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Fragment nga libri

Lajme të mira...

1. Po regjistrojmë gjelin në një konkurs të zonës për qentë kështu që (sa për ndryshim) ai ka erë të mirë dhe është i pastër.

2. Zëri im i mrekullueshëm i të kënduarit po e çmend Delian... Jeah!

Lajme të këqija

3. Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

4. Markus Meldru vazhdon të më fusë në telashe, sepse është një kërcimtar koti.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe410
ISBN9789928116987
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia