I ri Misteri O. S Shiko më të madhe

Misteri O. S

Rejvi Dervishi MEP0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një roman, që nis nga fantazia e një fëmije, por që shndërrohet në një uragan ngjarjesh, duke krijuar një histori që të mban pezull deri në faqen e fundit

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086150

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Në qytet, përhapet si një mjegull misteri i një thesari. Redi përfshihet në spiralen e kërkimeve, ndërsa ngjarje të dyshimta përpiqen ta ngatërrojnë.

Pikërisht atëherë kur mendon se çdo gjë është zgjidhur, fakte të reja dalin në dritë dhe intrigojnë më shumë mendjen e tij.

Tashmë nuk mund të ndalet. Është koha për të gjetur se kush fshihet pas O.S.

Të dhëna

Faqe209
ISBN9789928086150
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë